facebook

Ceny oklejań dużych busów reklmą

Cennik oklejania dużych busów reklamą

Ponieżej przykładowe ceny przykładowych oklejań aut osobowych. Ceny są oriętacyjne jeśli chcesz poznać wycenę dla swojego samochodu wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu zrobienia kosztorysu reklamy.

oklejanie busduzy1

Auto oklejone foliami ploterowymi logotyp na przednich drzwiach, natylnych drzwiach dane adresowe po obu stronach samochodu oraz logotyp na tylnej szybie i dane adresowe na zderzaku

Koszt wraz z oklejeniem to 550 zł

 oklejanie busduzy2

Auto oklejone folią ploterową drzwi przednie stronach auta oraz na tyle dane adresowe. Szyby tylna i tylne boczne po obu stronach auta oklejone folią one way vision

Koszt wraz z oklejeniem 1250 zł

 oklejanie busduzy3

Auto oklejone folią polimerową druk z laminatem do połowy samochodu tył i dwa tylne boki samochodu folia ploterowa na przednich drzwiach po obu stronach oraz logotyp na folii monomerycznej z laminatem

Koszt wraz z oklejeniem 1900 zł

 oklejanie busduzy4

Samochód oklejony folią polimerową z laminatem oraz folią one way vision bez przodu i dachu.

Koszt wraz z montażem 2900 zł

Samochód oklejony folią wylewaną z laminatem oraz folią one way vision bez przodu i dachu.

koszt wraz z montażem 3600 zł

 oklejanie busduzy5

Samochód oklejony folią polimerową z laminatem oraz folią one way vision bez dachu.

Koszt wraz z montażem 3600 zł

Samochód oklejony folią wylewaną z laminatem oraz folią one way vision bez dachu.

koszt wraz z montażem 4400 zł

Podane ceny są cenami netto i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa.

Ze względu na różnorodność samochodów i wielkości poszczególnych elementów karoserii każdą wycenę robimy oddzielnie dlatego prosimy o kontakt z nami w celu oszacowania kosztów. Oklejanie samochodów odbywa się oczywiście w odpowiednich warunkach przewidzianych przy aplikacji folii na samochodzie.

Do klejenia samochodów podchodzimy profesjonalnie i skrupulatnie. Pracujemy w oprciu o zalecenia producentów folii dlatego nasza firma to dobry wybór.

Usługa oklejania u nas jest kompleksowa ponieważ zajmujemy się również projektowaniem reklam na samochodach. Koszty związane z projektem nie są duże natomiast przy prostych reklamach projekt jest gratis.

Oczywiście nie jesteś ograniczony do wyżej wymienionych oklejań samochodów ponieważ robimy też indywidualne oklejania. Możliwości jest wiele dlatego a nasze umiejętności duże dlatego nie boimy się podjąć nietypowych zleceń.