facebook

Ceny oklejań minivanów reklmą

Cennik oklejania minivanów reklamą

Ponieżej przykładowe ceny przykładowych oklejań aut osobowych. Ceny są oriętacyjne jeśli chcesz poznać wycenę dla swojego samochodu wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu zrobienia kosztorysu reklamy.

minivan6

Oklejenie tylnej szyby folią one way vision

koszt oklejenie uzależniony od wilkości szyby 100 do 180 zł

oklejanie minivan1

Auto oklejone foliami ploterowymi logotyp na przednich drzwiach, natylnych drzwiach dane adresowe po obu stronach samochodu oraz logotyp na tylnej szybie i dane adresowe na zderzaku

Koszt wraz z oklejeniem to 350 zł

 oklejanie minivan2

Auto oklejone folią ploterową drzwi przednie tylne po obu stronach auta oraz na tyle dane adresowe. Szyby tylna i tylne boczne po obu stronach auta oklejone folią one way vision

Koszt wraz z oklejeniem 650 zł

 oklejanie minivan3

Auto oklejone folią polimerową druk z laminatem do połowy samochodu tył i dwa tylne boki samochodu oraz folia one way wizion na szbaych tylniej i tylnych bocznych

Koszt wraz z oklejeniem 1300 zł

 oklejanie minivan4

Samochód oklejony folią polimerową z laminatem oraz folią one way vision bez przodu i dachu.

Koszt wraz z montażem 1850 zł

Samochód oklejony folią wylewaną z laminatem oraz folią one way vision bez przodu i dachu.

koszt wraz z montażem 2250 zł

 oklejanie minivan5

Samochód oklejony folią polimerową z laminatem oraz folią one way vision bez dachu.

Koszt wraz z montażem 2300 zł

Samochód oklejony folią wylewaną z laminatem oraz folią one way vision bez dachu.

koszt wraz z montażem 2900 zł

Podane ceny są cenami netto i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa.

Ze względu na różnorodność samochodów i wielkości poszczególnych elementów karoserii każdą wycenę robimy oddzielnie dlatego prosimy o kontakt z nami w celu oszacowania kosztów. Oklejanie samochodów odbywa się oczywiście w odpowiednich warunkach przewidzianych przy aplikacji folii na samochodzie.

Do klejenia samochodów podchodzimy profesjonalnie i skrupulatnie. Pracujemy w oprciu o zalecenia producentów folii dlatego nasza firma to dobry wybór.

Usługa oklejania u nas jest kompleksowa ponieważ zajmujemy się również projektowaniem reklam na samochodach. Koszty związane z projektem nie są duże natomiast przy prostych reklamach projekt jest gratis.

Oczywiście nie jesteś ograniczony do wyżej wymienionych oklejań samochodów ponieważ robimy też indywidualne oklejania. Możliwości jest wiele dlatego a nasze umiejętności duże dlatego nie boimy się podjąć nietypowych zleceń.