facebook

Ceny oklejań ciężarówek reklmą

Reklama na samochodzie i oklejanie samochodów - cena

Ponieżej przykładowe ceny przykładowych oklejań aut osobowych. Ceny są oriętacyjne jeśli chcesz poznać wycenę dla swojego samochodu wystarczy, że skontaktujesz się z nami w celu zrobienia kosztorysu reklamy.

oklejanie ciezarowy1

Auto oklejone foliami ploterowymi logotyp i dane adresowe na tyle i po obu stronach zabudowy

Koszt wraz z oklejeniem to: 950 zł

 oklejanie ciezarowy2

Auto oklejone folią monomeryczną z laminatem plus folia ploterowa na tyle i obu stronach zabudowy

Koszt wraz z oklejeniem: 1400 zł

 oklejanie ciezarowy3

Auto oklejone folią monomeryczną na tyle i po obu stronach zabudowy

Koszt wraz z oklejeniem: 2400 zł

Podane ceny są cenami netto i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa.

Ze względu na różnorodność samochodów i wielkości poszczególnych elementów karoserii każdą wycenę robimy oddzielnie, dlatego prosimy o kontakt z nami w celu oszacowania kosztów. Całość odbywa się w odpowiednich warunkach, które przewidziane są przy aplikacji na samochodzie. 

Coraz większą popularnością cieszy się reklama na samochodzie. Cena za usługę nie jest wygórowana, a w jej skład wchodzi nasza skrupulatna i profesjonalna usługa. Pracujemy w oparciu o zalecenia producentów folii, dlatego nasza firma to dobry wybór. 

Usługa oklejania u nas jest kompleksowa, ponieważ zajmujemy się również projektowaniem reklam na samochodach. Wykonujemy zarówno częściowe jak i całościowe oklejanie samochodów, cena za usługę związaną z projektem nie jest duża, natomiast przy prostych reklamach projekt wykonywany jest gratis. 

Oczywiście nie jesteś ograniczony do wyżej wymienionych oklejań samochodów ponieważ robimy też indywidualne oklejania. Możliwości jest wiele a nasze umiejętności duże, dlatego nie boimy się podjąć nietypowych zleceń.