facebook

carwrapping zmiana koloru samochodu foliami piotrków, łódzkie, mazowieckie

Oklejanie samochodów folią i zmiana koloru auta foliami - Carwrapping

Oklejanie samochodów folią to nie tylko optyczny tuning i szybka stylizacja. Produkty te zmieniają kolor auta, ale również ochraniają lakier samochodowy przed otarciami, blaknięciem czy lekkimi uderzeniami. W przypadku niechcianego zdarzenia lakier w większości wypadków pozostaje nienaruszony. Dzieje się tak dzięki temu, że wykonujemy oklejanie samochodów folią o dużej grubości i odporności. W przypadku konieczności podjęcia działań naprawczych wykonywana jest deinstalacja starej folii i naklejenie nowej na dany element karoserii.

Doświadczenie, które posiadamy wynika z wieloletniej aktywnej pracy w branży. Nasze umiejętności zdobyliśmy także dzięki dedykowanym szkoleniom w zakresie carwarpingu. Jesteśmy w stanie okleić każdy samochód. Używamy odpowiednich narzędzi i dedykowanej chemii. Jeśli chcą Państwo wykonać oklejanie samochodów, cena zostanie ustalona indywidualnie. Zachęcamy więc do kontaktu!

Rodzaje folii

Folie, które używamy do oklejenia to m. in. 3M, Safex, Arlon, kpmf Każda folia jest dedykowana do całościowego oklejania samochodu. Czas trwałości zależy od rodzaju folii i producenta i wynosi od 3 do 10 lat.

Dzięki folią nie jesteś ograniczony paletą barw lakierów ale masz ogromny wybór kolorów i efektów niedostępnych dla lakierników. Folie imitujące carbon występują w różnych kolorach oraz strukturach 3D. Folie imitujące aluminium szczotkowane są foliami ze strukturą dającą nietuzinkowe wrażenie. Występuje oczywiście w różnych kolorach, Folie jednokolorowe w połysku lub macie. Folie perłowe, metalizowane, imitujące chrom itp. Dlatego przyjdź do nas i wybierz odpowiednią dla ciebie folię, która odmieni Twój samochód.

Co oklejamy?

Oklejamy prawie każdy element karoserii oraz elementy wewnątrz samochodu. Oprócz całościowego oklejenia oklejamy też poszczególne elementy karoserii najczęściej są to: dach, maska, tylna klapa. Oklejamy auta w różnych stylizacjach. Oczywiście sam decydujesz co i jak mamy okleić aby efekt końcowy najbardziej cie satysfakcjonował.

Jak oklejamy samochody?

Aplikacja folii do zmiany koloru samochodu jest przeprowadzana wg wytycznych producentów danych folii, co gwarantuje trwałość. Do oklejania używany odpowiednich narzędzi. Czyszczenie samochodu przed oklejeniem jest bardzo ważnym jak nie najważniejszym elementem carwrapingu. Dlatego przykładamy do mycia szczególną uwagę. Oczywistym jest, że preparaty do czyszczenia używamy dedykowane przez producentów folii. Auto częściowo musi być rozkręcone aby aplikacja wyszła idealnie. Najważniejsze jest to, że lubimy to robić dlatego oklejanie jest przyjemne a efekt końcowy idealny.

Oklejanie słupków

Do oklejania słupków używamy czarnej specjalnej folii. Folia taka ma trochę inna strukturę wewnętrzną. Fabrycznie oklejone słupki po jakimś czasie mogą ulec zniszczeniu. Dzięki folii do słupków możesz odświeżyć ten element samochodu.

Czas realizacji

Na całościową zmianę kolory samochodu potrzebujemy 1-3 dni w zależności od stopnia trudności aplikacji. Aby oklejanie samochodów folią wykonane było dobrze nie należy się spieszyć. Takie podejście gwarantuje, że okleimy auto z odpowiednią dokładnością.

Tania zmiana koloru

Tańszym sposobem na zmianę koloru samochodu jest folia w płynie.

mustanggt2
mustanggt1
volvo-plastidip2
volvo-plastidip1
golf-dach4
golf-dach3
golf-dach2
mustang--gt
mustang-gt
mustang_gt
plastidip
fiat-ducato_plastidip
fiat_ducato-plastidip
fiat_ducato_plastidip
kia_wenga_carbon
ds3-3
ds3-1
superb1
mercedes-dach4
mercedes-dach2
mini4
mini3
punto6
punto1
bmw3-2
bmw3-1
monde5
monde3