facebook

Przyciemnianie szyb w aucie

rrcustomswindowfilms

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb samochodowych

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb w aucie oznacza, że w procesie aplikacji folii samochodowej na Twoje szyby nie demontujemy tapicerki ani też nie wyjmujemy (wycinamy) szyb. Jak wiadomo demontaż tapicerki w wielu samochodach może powodować niedokładne spasowanie elementów. Taka niedokładność może powodować skrzypienia lecz przede wszystkim nieestetyczny wygląd. Wycinanie lub wyjmowanie szyb to też duża ingerencja w samochód. W wielu przypadkach takie wycięcie szyby może powodować utratę wartości. Dlatego w Fable przyciemniamy szyby bezinwazyjnie czyli nie ingerujemy w Twój samochód. Taka aplikacja zapewnia, że w samochodzie nic nie ulegnie zepsuciu ponieważ nic nie rozkręcamy.

rrcustomscechy
Folie RR customs to scecjalistyczna powłoka na szyby Twojego samochodu. RR customs Window films posiada 6 różnych stopni zaciemnienia: 5%, 20%, 30%, 40%, 50%, 70%. Folia daje czysty, krystaliczny obraz, a ponadto nie zakłóca fal radiowych, GPS czy odbioru satelitarnego. Zapewnia ograniczednie blaknięcia tapicerki w Twoim samochodzie dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów UVA i UVB. Promienie ultrafioletowe potrafią zniszczyć niejeden materiał. Ograniczenie tego promieniowania to nie tylko ochrona dla tapicerki Twojego samochodu lecz także dla samego ciebie.

stopnieprzyciemnienia
Grubość folii
Folia z serii RR Customs Window Films opracowana i wyprodukowana jest w taki sposób aby była gruba a przy tym osiągała duży stopień obkurczania. Dzięki grubości otrzymujemy sztywność. Sztywność to nieocenia cecha przy bezinwazyjnym przyciemnianiu szyb. Dzięki takiej strukturze można bez problemu aplikować nawet w sedanach, które jak wiadomo są najtrudniejsze do przyciemniania.

bezpieczenstwo
Powłoka anti-scratch
Folie RR Customs posiadają specjalisytczną powłokę laminatową anti-scratch. Dzięki tej technologii folia chroniona jest przed zadrapaniami, które mogą powstać podczas urzytkowania samochodu a także przy samej aplikacji folii.

komfort
Komfort i dyskrecja
Przyciemnione szyby w aucie powodują obniżenie nagrzewania wnętrza podczas letnich upałów. To powoduje zwiększenie wydajności Twojej klimatyzacji. Redukcja odblasków daje komfort podruży szczególnie ważny dla dzieci. Najciemniejsza folia powoduje także niewidoczność wnętrza samochodu. Zakrycie widoczności wnętrza auta często jest bagateliwoana jednakże w przypadku gdy zapomnimy zabrać z auta jakieś wrtościowej rzeczy będzie ona niewidoczna dla potencjalnego złodzieja. Szczególnie na wakacjach zostawiamy różne wartościowe rzeczy w samochodzie.


Aplikacja
Seria folii samochodowych RRC jest przeznaczona do stosowania wewnątrz pojazdów na powierzchni szyb. Do przyciemniania używamy produktu Tint Gel produkcji RR Customs. Szyby mogą być włączone do eksploatacji po pełnym wyschnięciu płynów do montażu i odczekaniu min. 24h.


Czyszczenie
Zaleca wykonać pierwsze czyszczenie po upływie 14 dni od instalacji przy użyciu detergentów przeznaczonych do mycia szyb ale nie zawierających cząsteczek ściernych. RRC Customs zaleca stosowanie delikatnych gąbek syntetycznych, miękkich chusteczek lub gumowych ściągaczy.
NIE WOLNO stosować agresywnych środków czyszczących, szorstkich gąbek, tkanin czy szczotek.

 

RRC Window film cechuje:

  • wysoka jakość i trwałość folii
  • odporność na blaknięcie
  • duża przejrzystość w naturalnym kolorze czerni
  • odpowiednie ograniczenie przenikania energii słonecznej
  • blokada promieni UVA i UVB
  • Powłoka anti-scratch przeciwdziałająca powstawaniu zarysowań na folii 

 

passat3
superb3
superb2
bmw3-3
bmw3-1
vectra2
vectra1
peugeot407sw3
mazda6przyciemnienie2
doblo-przyciemnienie3
q52
mondeoo2
a6s1
cooper1
outlander1
c5
vitara