facebook

carwrapping zmiana koloru samochodu foliami piotrków, łódzkie, mazowieckie

Oklejanie samochodów folią i zmiana koloru auta foliami - Carwrapping

Oklejanie samochodu specjalistycznymi foliami przeznaczone jest przede wszystkim dla tych, którzy są koneserami motoryzacji. Wybierając tą metodę ochrony lakieru uzyskujemy prestiż a samochód dostosowujemy do siebie czyli uzyskujemy ideał. Samochód wygląda dużo lepiej i dużo drożej. Satynowe kolory aut przeznaczone są dla klasy premium ale rozwiązaniem jest właśnie satynowa folia, dzięki której otrzymujesz wygląd najdroższych aut. Oklejanie pojazdów przydaje się też dla tych, którzy chcą aby lakier samochodowy pozostał długo nienaruszony. W końcu samochody oklejają wszyscy Ci, którzy cenią sobie dobry wygląd i estetykę.
Zmiana koloru samochodu czyli tzw. Carwrapping to same zalety. Walory estetyczne są tu oczywiste. Kolory i wzory folii są na bieżąco uzupełniane o nowe modele, wzory tak aby dostosować się do obecnych trendów. Wszystko po to by Twój samochód był "sexy". Odpowiedni kolor odszuka tu każdy. Uzyskamy ekstrawagancję ale też klasykę. Wystarczy wybrać u nas w biurze odpowiadający Tobie kolor.


Pewnie masz obawy, co się stanie po długim czasie użytkowania oklejonego samochodu. Odpowiedź jest prosta-ma same zalety. Używamy jedynie firmowych folii do zmiany koloru, między innymi firmy 3M, Avery. W całym okeresie, gdy jeździsz oklejonym autem Twój lakier jest pokryty estetyczą warstwą ochronną. Ta warstwa ochrania Twój samochód przed promieniami UV zatem problem z blaknięciem jest rozwiązany. W okresie zimowym chroni Twój lakier przed solą, która często jest sypana na drogi. Podczas jazdy chroni lakier przed odpryskami, otarciami i innymi ubytkami lakieru podczas normalnego użytkowania auta. Ochrania przed powstawaniem ognisk korozji. Ochrania lakier przed matowieniem. Ogólnie mówiąc folia do zmiany koloru samochodu chroni Twój samochód przed starzeniem a wręcz go odmładza. Folia samochodowa to nie tylko ochrona ale przede wszystkim poprawa wspaniałego wyglądu. To uzyskanie wyglądu najdroższych samochodów. To uczycie jazdy wspaniałym, wyróżniającym się "seksownym" autem. To prestiż na jaki pozwalają sobie nieliczni.


Często słyszę pytanie- jak długo taka folia wytrzyma? Tu muszę się odnieść to danych jakie przewiduje producent. Przewidywany czas użytkowania folii na aucie jest uzależniony od strefy klimatycznej i koloru folii. W naszej strefe klimatycznej trwałość często przekracza 10 lat. Tu muszę nadmienić, że czas ten można wydłużyć przez odpowiednią pielęgnację folii. Zaaplikowaną folię konserwuje się podobnie jak lakier, tylko innymi środkami. Folię taką można a nawet trzeba woskować. Nakładanie wosku na folię tak samo jak na lakier powinno zostać zrobione min 2 razy w roku (przed zimą i przed latem) Do pielęgnacji oklejonego samochodu używa się syntetycznych wosków przeznaczonych właśnie dla folii. W zależności od producenta inne są woski do folii matowych i do folii w połysku. Są też woski, które można nakładać i na mat i na połysk. Są to woski syntetyczne, dlatego praca jest dość krótka. Wystarczy umyty samochód spryskać i równomiernie rozetrzeć ściereczką z mikrofibry. Oczywiście po zawoskowaniu folii mamy taki sam efekt jak po woskowaniu lakieru, czyli bród się mniej przyczepia do powierchni. Mycie i czyszczenie też jest proste, ponieważ nie robimy nic innego jak przy myciu nieoklejonego auta. Do większych zabrudzeń są dedykowane preparaty do czysczenia aut oklejonych folią. Pewnie często słyszysz, że folia się zarysyje. Aby dać pewien obraz trwałości folii nie można powiedzieć, że jest to powłoka pancerna jednak ma sporą wytrzymałość. Jeśli chcemy zrobić rysę na lakierze to przy pewnym nacisku i ostrości przedmiotu zarysujemy lakier jeśli zarysujemy lakier to folię też zarysujemy. Wytrzymałość więc jest podobna do lakieru. W niektórych zarysowaniach folią jest bardziej odpodna niż lakier lecz to wszystko jest uzależnione od nacisku i ostrości. Najważniejsze, że przerysowaniu ulega folia natomiast lakier pozostaje w nienaruszonym stanie. Oczywiście przy kolizji i mocnym uderzeniu, jak sam się domyślasz, folia już nie ochroni blacharki. Niemniej jednak oklejamy też samochody do offroad'u. Z powodzeniem folia samochodowa wytrzymuje te ekstremalne warunki.


Długoletnia ochrona, długoletni wspaniały wygląd ale też długoletnie utrzymanie Twojego lakieru w nienaruszonym stanie. Przypuśćmy, że kupiłeś nowe auto. Powłoki lakiernicze są coraz cieńsze. W niektórych modelach są tak cienkie, że głębokie polerowanie, może spowodować uszkodzenie powłoki. Nie chcesz aby wartość samochodu spadła przez zły stan lakieru. Rozwiązaniem jest oczywiście oklejenie. Przed sprzedażą rozklejasz auto a lakier masz w takim samym nowiutkim stania jak przed oklejeniem. Ponadto, w krajach takich jak Anglia czy Niemcy, profesjonalnie oklejone samochody są droższe. A co ze starszymi samochodami? Starsze samochody z wypłowiałym lakierem odzyskają dawny blask i nowoczesny wygląd.


Stawiam na profesjonalizm, dlatego Twój samochód będzie oklejany wg wytycznych i dobrych praktyk w carwrappingu. Posiadamy niezbędną wiedzę, długoletnie doświadczenie i odpowiednie narzędzia. Właśnie dlatego wiemy, że oklejenie samochodu to nie tylko przyklej i wypchnij. Bardzo ważne jest dokładne wyczyszczenie powierzchni- oczywiście dedykowanymi preparatami. Daje to gwarancję, że usuniemy zanieczyszczenia jednocześnie nie ingerując w lakier. Oklejanie to odpowiednia technika oraz precyzja i wykończenie. Często słyszę pytanie, czy nie porysuje lakieru nożykiem? Oczywiście, że nie ponieważ na lakierze nie tnie się folii nożykiem tylko specjalną taśmą tnącą. Najważniejsze to odpowiednia przyczepność folii, którą uzyskujemy w 3 elementach. Jednym z nich jest czas, dlatego oklejanie nie jest procesen jednodniowym.


Zamówienie i realizacja. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo ale najlepiej odwiedź nas osobiście. Przyjedź autem, które będziemy Ci oklejać. Na miejscu wybierz kolor folii. Różne kolory i rodzaje folii mają różną cenę, dlatego po jej wyborze będziemy w stanie zrobić wycenę. Następnie umówimy termin klejenia. Czas pracy uzależniony jest od danego samochodu i wynosi od 3 do 6 dni. Po oklejeniu wsiadasz i jedziesz aby zachwycać ludzi oglądających Twój samochód.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zadzwoń lub wyślij maila - odpowiemy na wszystkie, oczywiście w ramach oklejania samochodów i to jak najszybciej. Później przyjedź i zamów usługę oklejenia.

Zmień wygląd swojego samochodu - napisz do nas maila podaj markę model i rok produkcji i najlepiej zdjęcie to zrobimy wstępny kosztorys.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz zamówić oklejanie zadzwoń tel. 692 871 698
Jeśli mamy "zajęte",  zadzwoń za kilka minut.

 

Isuzu d-max oklejony folią 3M
D-max folia military green
Oklejona klamka folią 3M
Oklejone lusterko folią 3M
Zmiana koloru Folią Military green
Isuzu w folii 3M
Montaż folii 3M
Folia 3M Biała perła
Oklejony zderzak folią 3M
Nissna Primera zmiana koloru
Folia biała perła
Klamka oklejona folią 3M
Nissan oklejony białą perłą
Biała Perła na nissanie
Mustang ford
Ford mustang z oklejonymi paskami
Volvo c30 oklejone zderzaki
Tylny zderzak oklejony na czarny mat
Golf z oklejonym dachem czarny połysk
Czarny połysk na dachu
Folia na dachu golfa
Czerwone oklejone paski na Mustangu
Czarny mustang z oklejonymi paskami
Pasy folii na Fordzie mustangu
Fiat ducato oklejony na biało
Biały mat na fiacie Ducato
Zmieniony kolor na biały
Kia z oklejonym dachem
Dach oklejony czarną folią
citroen DS3 z czarną folią w połysku
Skoda superB oklejone chromy grila
Mercedes z oklejonym dachem
Mercedes oklejony czarny mat
Mini oklejony dach paski i elementy
Mini oklejone
czarny dach w BMW
BMW z oklejonym dachem
Ford Mondeo oklejony czarny połysk
Folia czarny połysk na dachy forda Mondeo
pajero1
pajero2
pajero3
pajero5
bmwm1
bmwm2
bmwm3
bmwm5
iveco1
iveco2
iveco3